Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleźć dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Minecraft pobierz - download

Minecraft to, można śmiało powiedzieć kamień milowy w historii gier komputerowych, choć na początku nic na to nie wskazywało. Gra stworzona przez słynnego Notch'a miała być darmowym produktem, który przetestuje nową technologię i mechanikę rozgrywki. Okazało się później, że jego grywalność zafascynowała tłumy i dziś jest jedną z najlepiej sprzedających się i popularnych gier na świecie.

Istotą rozgrywki jest tak zwany crafting, czyli tworzenie różnego typu elementów z dostępnych na danej mapie materiałów takich, jak: kamień, woda, drewno itd. W ten sposób możemy między innymi wykonać kilof, który pozwoli nam przekopać się przed jedną z kopalni, czy też nawet wybudować dom. Nocą w świecie gry pojawiają się stwory, przed którymi należy się bronić, bądź ukrywając w nowo wybudowanej konstrukcji, bądź bezpośrednio je atakując. Minecraft został jednak stworzony w niezwykle elastyczny sposób, dzięki czemu w ciągu kilku lat świat dosłownie zwariował na jego punkcie, a w Internecie można zachwycać się imponującymi konstrukcjami, jakie już powstały (np. słynne Minas Tirith z Władcy Pierścieni).

Pobierz Minecraft i zobacz co uda Ci się wykonać, kto wie, może stworzysz coś naprawdę pięknego. Na przestrzeni lat powstały różne dodatki do tej gry, skórki do modelu głównej postaci i, co najważniejsze upgrade'y. Te pozwalają zmienić reguły rozgrywki czyniąc ją jeszcze ciekawszą. Wykonaj Minecraft download i zobacz, jak prosta, nieskomplikowana gra stała się jednym z największych hitów w świecie cybernetycznej rozgrywki.

Powiadomienia o nowych dodatkach