1. Czy używanie dodatków naprawdę jest darmowe?
Zdecydowanie TAK. Możesz wstawić na swoją stronę www lub bloga dowolną ilość dodatków pobranych z naszego serwisu i nic nie musisz płacić. Wszystkie nasze dodatki są całkowicie darmowe.

2. Jak dostosować dodatek do wyglądu strony?
Kiedy już zdecydujesz się, który chcesz wstawić dodatek musisz go dostosować do wyglądu swojej strony. W zależności, który wybierasz dodatek masz różne opcje ustawień – na podstronie z wybranym dodatkiem opcje dostosowywania wyglądu i podglądu zawsze są umieszczone tuż pod opisem dodatku. Możesz wybrać kolor, styl, zaokrąglone rogi itd. W przypadku niektórych dodatków możesz wpisać swoje indywidualne napisy. Cały czas możesz obserwować podgląd dopasowywanego dodatku.

3. Jak wstawić dodatek?
Po wyborze dodatku i dostosowaniu jego wygląd do swojej strony, należy skopiować kod który jest wygenerowany na dole strony. Następnie wklej kod dodatku na swoją stronę, dokładnie w miejscu gdzie dodatek ma się wyświetlać.

4. Wstawiłem dodatek i nie działa?
Jeśli któryś nasz dodatek nie działa na Twojej stronie sprawdź czy na pewno został dobrze wstawiony, czy skopiowałeś kod w całości i nic nie zmieniłeś. Jeśli mimo poprawnego wstawienia nadal nie działa, skorzystaj z formularza „Napisz do nas” umieszczonego w prawej kolumnie „Pomoc eDodatki.pl”. Najszybciej jak to możliwe zajmiemy się rozwiązaniem Twojego problemu.

5. Znalazłem błąd na stronie, jak was o tym powiadomić?
Jeśli znalazłeś błąd na naszej stronie skorzystaj z formularza „Napisz do nas” umieszczonego w prawej kolumnie „Pomoc eDodatki.pl”. Będziemy wdzięczni za informacje o ewentualnych błędach.

6. Co mam zrobić jeśli nie ma dodatku jakiego szukam?
Jeśli chciałbyś wstawić jakiś dodatek na swojej stronie, a nie znalazłeś go u nas, poinformuj nas o tym korzystając z formularza „+zgłoś brak dodatku” w prawy górnym rogu. Każda taka uwaga będzie dla nas bardzo cenna i pomoże nam rozwijać serwis.