Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleźć dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Wycieczka.pl

Zarabiaj na swojej stronie internetowej na wycieczkach zagranicznych!

Twoją stronę internetową zapewne odwiedza wiele ludzi młodych, aktywnych, otwartych na świat. Część z nich wyjeżdza na wakacje za granicę. Do Egiptu, Grecji, Turcji, Hiszpani itp.

Dzięki programowi partnerskiemu jaki oferuje internetowe biuro podróży wycieczka.pl możesz zarabiać 120zł na każdej potwierdzanej rezerwacji od osoby która weszła z twojej strony.

Jak zacząć zarabiać?
Na naszej stronie eDodatki.pl dostępnych jest kilka boksów i wyszukiwarka ofert które możesz zamieścić na swojej stronie

Skąd będę wiedział że ktoś zarezerwował wycieczkę przez moją stronę?
Jeżeli nie posiadsz jeszcze założonego konta w Programie Partnerskim Wycieczka.pl podczas generowania boksu ba swoją stronę internetową będziesz mógł się zarejestrować. Otrzymasz wtedy dostęp do panelu w którym na bierząco będziesz mógł sprawdzac liczbę kliknięć i potwierdzonych rezerwacji.

Przejdź do:

Wyszukiwarka ofert turystycznych
Boksy promujące wycieczki zagraniczne
Bannery reklamowe

Ocena:
3.52632
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach