Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleźć dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Jak sprawdzić PageRank?

PageRank to zmienny parametr określający jakość strony internetowej. Istnieje kilka sposobów na sprawdzenie wartość PageRank dla naszej strony.

Można zainstalować odpowiednie dodatki do przeglądarek, np. Google Toolbar czy SeoQuake dla FireFoxa. Daje to możliwość obserwowania na bieżąco PageRanku odwiedzanych przez nas stron.

Innym sposobem jest sprawdzanie parametru PageRank na stronach internetowych umozliwiających to. W Internecie jest ich wiele, np. http://www.iwebtool.com/pagerank_checker, http://www.checkpr.org/, http://pagerank.webexperior.pl/, http://www.smartpagerank.com/ czy jedna z najpopularniejszych polskich stron http://www.ranking.net.pl/.

Można również na swoją stronę wstawić dodatek PageRank, który wyświetla PR strony widoczny dla odwiedzających witrynę użytkowników. Tutaj znajdziesz darmowy dodatek PageRank.

Ocena:
0
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach