Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/edodatki/domains/edodatki.pl/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Jak dodać szablony do Drupal? • eDodatki.pl
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleść dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Jak dodać szablony do Drupal?

Drupal, podobnie jak Wordpress czy Joomla, pozwala w łatwy sposób zmieniać wygląd strony poprzez zainstalowanie nowego szablonu.

Na początek znajdź i ściągnij na swój dysk skórkę do Drupala. Pamiętaj o sprawdzeniu czy skórka jest kompatybilna z Twoją wersją Drupala. Następnie wgraj skórkę na serwer, gdzie zainstalowałeś CMS, do katalogu sites/all/themes (jeśli jeszcze nie istnieje, utwórz go).

Kolejny krok to włączenie nowego szablonu. Przejdź do menu Zarządzaj, a następnie Skórki i włącz nowy szablon. Zaznacz Domyślna, wtedy skórka będzie domyślnie ustawiona dla wszystkich użytkowników.

Ocena:
5
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach