Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleźć dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Jak zainstalować szablon do Wordpress?

Wordpress umożliwia zmianę szaty graficznej strony www w łatwy sposób. Wystarczy zainstalować nowy szablon (skórkę, motyw) i go włączyć. Zaraz poznasz dwa sposoby instalowania szablonów.

Pierwszy sposób to instalowanie szablonu, który wyszukałeś przez Kokpit w Wordpressie. Najpierw trzeba wejść w Kokpit → Wygląd → Motywy. Następnie kliknąć na Zainstaluj motywy. Teraz możesz już wybrać cechy jakie powinien posiadać szukany szablon. Kiedy już go znajdziesz, musisz kliknąć na Zainstaluj obok podglądu szablonu. Po zainstalowaniu szablonu należy wejść Wygląd → Motywy i włączyć wybraną skórkę. instalowanie_szablonu1.jpg


Drugi sposób instalowania różni się tylko sposobem szukania szablonu. W Internecie jest wiele serwisów, z których możesz ściągnąć na dysk swojego komputera darmowe skórki (pliki z rozszerzeniem *.zip). Mając taki spakowany szablon należy wejść w Kokpit → Wygląd → Motywy i kliknąć na Zainstaluj szablon. Następnie Wyślij na serwer i Przeglądaj. Tam należy wybrać zapisany na dysku szablon i go zainstalować.

instalowanie_szablonu2.jpgWłączanie szablonu przebiega dokładnie tak samo jak przy pierwszym sposobie.


Ocena:
1
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach