Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/edodatki/domains/edodatki.pl/public_html/cake/bootstrap.php on line 38
Jak zmienić logo w szablonie Joomla? • eDodatki.pl
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleść dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Jak zmienić logo w szablonie Joomla?

Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie jaki rozmiar ma logo w wybranym przez nas szablonie. W tym celu należy odszukać plik graficzny z logiem w katalogu /templates/nazwa_szablonu/images i tam sprawdzić szerokość i wysokość obrazka.

Następnie należy przygotować swoje logo, dokładnie o takich samych wymiarach jak oryginalne. Można to zrobić w dowolnym programie graficznym.

Ostatnim krokiem jest podmiana loga w szablonie. Najłatwiej nadać plikowi z nowym logiem taką samą nazwę jaką ma plik z oryginalnym logiem. Następnie nowy plik wgrać na serwer. I już można wyświetlić szablon z nowym logiem.
W ten sposób logo w szablonie można zmieniać wielokrotnie, aż uda się nam znaleźć idealne.

Ocena:
1.59091
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach