Z każdym dniem przybywa stron w Internecie. Dzisiaj, żeby zaistnieć w sieci trzeba zrobić stronę, która będzie ciekawa i wyróżniająca się z milinów innych. Jednym ze sposobów na urozmaicenie strony jest umieszczenie na niej ciekawych dodatków.

Niewątpliwie na stronie nie powinno zabraknąć formularza kontaktowego, dzięki którym użytkownicy w łatwy sposób będą się mogli skontaktować z administratorem strony. W naszym serwisie znajdziesz gotowy  formularz kontaktowy do wstawienia na stronę.

Drugim często spotykanym sposobem kontaktowania się użytkowników z właścicielem strony jest zostawianie wpisów w księdze gości. Warto zbierać opinie innych o naszej stronie, ponieważ są to cenne wskazówki co należy jeszcze poprawić albo dopracować. Księga gości

z pewnością przyda się na stronie. W przypadku stron o tematyce turystycznej czy wypoczynkowej warto na stronie zamieścić prognozę pogody. Widok słońca i wysokiej temperatury z pewnością zachęci odwiedzających stronę np. do zarezerwowania kwatery.

W naszym serwisie znajdziesz kilka interesujących  dodatków pogodowych. Warto również pomyśleć nad ciekawym sposobem przedstawienia galerii zdjęć. Interesującym dodatkiem jest Picture Frame. Odwiedzający stronę będą mogli oglądać obrazki w postaci przewijającego się slajdu.

Jeśli jakaś informacja jest szczególnie ważna i ma być wyróżniona oraz wyświetlana na każdej podstronie rozwiązaniem wartym zainteresowania jest Popup box, czyli wysuwane okienko na dole strony.