Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleźć dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Jak wstawić dodatek na stronę www?

1. Najpierw wybieramy dodatek, który chcemy wstawić na naszej stronie, np. kalendarz. Teraz czas na dostosowanie jego wyglądu. Wybieramy kolor kalendarza, np. niebieski. Każdą zmianę możemy śledzić na podglądzie.
wybieranie_dodatku.jpg
2. Kiedy już nasz dodatek wygląda tak jak byśmy chcieli, kopiujemy wygenerowany kod.  kopiowanie_kodu.jpg

3. Skopiowany kod wklejamy na naszą stronę w miejscu, w którym ma się wyświetlać dodatek.  wklejanie_kodu.jpg

4. Teraz możemy się cieszyć dodatkiem umieszczonym na naszej stronie.gotowy_dodatek.jpg


Jak wstawić dodatek na blogspot.com?

Należy wejść w zakładkę 'Projekt'. Tutaj jest możliwość wybrania miejsca, gdzie ma być wstawiony dodatek. Po wybraniu miejsca należy kliknąć na 'Dodaj gadżet'. Otworzy się nowe okno i w nim należy wybrać z listy 'HTML/JavaScript'. W kolejnym oknie należy wpisać tytuł i wkleić kod pobrany z naszego serwisu. Następnie zapisać. 

Jak wstawić dodatek na stronę opartą na Joomla?
Należy skorzystać z możliwości dodania własnego kodu HTML. Na czas dodawania tego modułu należy przełączyć w 'Konfiguracji globalnej' edytor na 'Edytor prosty'. Pozostałe edytory (WYSIWYG) nie pozwalają na wstawienie niektóry znaczników i próba wstawienia dodatku zakończy się wyświetlaniem tekstu.  Następnie trzeba przejść do Rozszerzenia->Moduły, tam kliknąć 'Utwórz' i wybrać 'Własny HTML'. W polu własny tekst należy wstawić skopiowany kod dodatku i uzupełnić pozostałe pola 'Szczegóły'. Po wstawieniu dodatku można z powrotem zmienić edytor na poprzednio używany.

 Jeśli mimo instrukcji napotkasz problemy z wstawieniem dodatku napisz do nas.

Ocena:
2.9559
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach