Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nie możesz znaleźć dodatku który chciałbyś umieścić na swojej stronie lub blogu? Napisz do nas - postaramy się przygotować taki dodatek i poinformujemy Cię o tym na maila:

Dodatki
Liczniki
Pogoda

Wykorzystanie Landing Page

Landing Page to strona docelowa, na którą trafiają użytkownicy po kliknięciu na banner czy link sponsorowany. Może to być zarówno samodzielna strona jak i podstrona dużej witryny.
Strona docelowa wypełniona jest mocno perswazyjnym tekstem, a także jest zoptymalizowana pod kątem słów kluczowych, które jednocześnie są logicznym rozszerzeniem reklamy internetowej.

Głównym celem stosowania Landing Page jest konwersja prowadząca do zrealizowania celów kampanii e-marketingowej. Konwersja oznacza wykonanie przez użytkownika określonego działania, np. rozpoczęcie zkaupów czy rejestrację w serwisie.

Wskaźnik procentowy konwersji jest jednocześnie wskaźnikiem skuteczności strony docelowe i zazwyczaj mieście się w przedziale 2-3%.

Ocena:
4.66667
Twoja ocena:
Więcej w tej kategorii

Powiadomienia o nowych dodatkach